نمونه کار ها

اپلیکیشن جامع انتخابات

انبارداری

سامانه کارآزمایی بالینی

گردشگری

-اپلیکیشن جامع انتخابات

کاربرد این اپلیکیشن نمایش بیوگرافی کاندیدا و معرفی کاندیدا معرفی حامیان سرشناس کاندیدا و معرفی افراد و موسسات ارگان های اصلی ستاد انتخاباتی کاندیدا، قرار گیری شعار و تصاویر انتخاباتی کاندیدا است.

-انبارداری

 انبار میتواند درعرضه به موقع محصول، ‌جريان عادی توليد، ثبات قيمت محصول‌، تعمير و نگهداری ماشين ها و…نقش مهمی را ايفا كند به طوريكه نقش آن درتجارت غير قابل انكار است.

-سامانه کارآزمایی بالینی

امروزه سیستم‌های الکترونیکی جمع‌آوری داده‌ها (EDC) به ابزارهای مهمی برای تحقیقات دانشگاهی، تجهیزات پزشکی، بیوتکنولوژی و دارویی تبدیل شده‌اند. استفاده از چنین سیستمی نه تنها به شما امکان می‌دهد تا داده‌ها را به صورت ایمن ضبط کنید، بلکه فرآیند تحقیق را تسریع کرده و قابلیت استفاده مجدد داده‌ها را تضمین می‌کند. نگهداری طولانی مدت و ایمن داده ها، کاهش هزینه ها و مدیریت آسان فرآیندهای تحقیق از مهمترین ویژگی های این نوع سیستم های می باشند.

-گردشگری

استارت آپ مدتور365 پلت‌فرم گردشگری با محوریت گردشگری سلامت، بستری برای ساماندهی گردشگران ورودی از مرز بین المللی مهران است. گردشگرانی که از این مرز با هدف انجام امور درمانی، سیاحت و زیارت خود وارد ایران می شوند به منظور دریافت خدمات مربوط به این حوزه ها از این سیستم استفاده می کنند  این استارت آپ از استارت آپ های زیر نظر شتابدهنده دانش بنیان دورنما دانش فردا است.