_

محصولات هوشمند، شیوه ای نوین برای رفع نیاز های کسب و کار شما

 

اگر صاحب کسب و کاری هستید؛ بدون شک به کاهش هزینه ها، افزایش فروش و بهبود تجربه مشتریان اهمیت می دهید. امروزه هوش مصنوعی بستری مناسب، مطابق با فناوری های روز دنیا ساخته است که تمامی این موارد را برایتان فراهم می سازد. محصولات هوشمند راهکاری برای موفقیت کسب و کار شماست.

در سال های اخیر هوش مصنوعی به یکی از مباحث بسیار مهم و کاربردی در علم کامپیوتر  مبدل شده است و در عرصه های مختلفی  مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین در تولید نرم افزارهای کاربردی، سازمان های داده محور و کسب و کارهای بزرگ، هوش مصنوعی عملکردهای درون سازمانی را بهبود می بخشد. شرکت کوشارایان به پشتوانه سیزده سال تجربه موفق، خدمات هوش مصنوعی را با بهره وری از دانش روز دنیا ارائه می دهد. تمامی خدمات حوزه آی تی توسط متخصصان کوشارایان اجرا می شود. جهت ارتباط با کارشناسان کوشارایان با شماره 09183461949تماس حاصل فرمایید.

هوش مصنوعی چیست؟

تصور عموم راجع به هوش مصنوعی به سمت ربات های برنامه ریزی شده ای سوق پیدا می کند که تنها برای انجام یک کار خاص به وجود آمده اند در حالی که چنین نیست. هوش مصنوعی به نوعی تکنولوژی گفته می شود که تا حد مشخصی قابلیت تفکر را دارد. منظور از تفکر چیزی نیست که انسان ها بر اساس احساس یا منطق از آن پیروی می کنند بلکه تفاوت هایی با آن دارد اما این علم در تلاش است تا شبیه به انسان تفکر کند. از جمله مواردی که مرتبط با خدمات هوش مصنوعی است می توان به جست و جو در اینترنت یا شبکه های اجتماعی و… اشاره نمود.
نکته ی جالب این است که هنوز دانشمندان نتوانسته اند یک تعریف واحدی راجع به هوش مصنوعی ارائه نمایند، با این حال راجع به یکسری از ویژگی ها اتفاق نظرهایی وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • تفکری شبیه به انسان دارد.
  • تفکری منطقی دارد.
  • اعمالی شبیه به انسان دارد.
  • اعمالی منطقی انجام می دهد.

انواع خدمات هوش مصنوعی شامل چه مواردی است؟

هوش مصنوعی خدمات گسترده و متفاوتی را به همراه دارد که شرکت ها برای توسعه کسب و کار خود از آن بهره می برند، از جمله این خدمات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

اتوماسیون فرایندهای رباتیک

هوش مصنوعی به شکلی در حال گسترش است است که تقریبا همه ی جنبه های زندگی بشر را در بر گرفته است. در واقع این تکنولوژی از هوش بشر الهام گرفته است؛ در نتیجه می تواند کارایی فرآیند ها را به بالاترین حد ممکن برساند. بسیاری از مشاغل می توانند با استفاده از هوش مصنوعی کسب و کار خود را توسعه و گسترش دهند.

مرکز شناخت پیشرفته

شرکت هایی که از هوش مصنوعی بهره می برند شناخت کاملی از کسب و کارهای دیجیتالی به دست می آورند. این امر موجب می گردد روی فناوری های شناختی متمرکز شوند و با رهبری، پشتیبانی و اجرای راه حل های هوش مصنوعی،  خدمات خود را سریعتر و بهتر به مشتریان ارائه ‌نمایند.

چشم انداز رایانه ای

منظور از چشم انداز رایانه ای، به کارگیری تکنولوژی پیشرفته در شرکت های هوش مصنوعی است که به منظور بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده، در زمینه هایی مثل شناسایی اشیا، طبقه بندی، تشخیص و ردیابی، تشخیص و بازیابی چهره و ارائه تصویر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بینایی ماشین یا پردازش تصویر

منظور از بینایی ماشین، به کار گیری تکنولوژی پیشرفته در شرکت های هوش مصنوعی به منظور بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده در زمینه هایی مثل شناسایی اشیا، طبقه بندی، تشخیص و ردیابی، تشخیص و بازیابی چهره و ارائه تصویر طبق محتوای در دسترس است.

فراگیری ماشین آلات

استفاده از هوش مصنوعی در زمینه فراگیری ماشین آلات بسیار موثر است. با توجه به پتانسیل بالایی که در تجزیه و تحلیل داده ها ایجاد می‌‌نماید، راندمان عملیاتی را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، احتمال وقوع خطر و یا پیامدهای احتمالی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.