ما
چیکار
میکنیم؟

ما یکی از شرکت‌های موفق ارائه‌کننده راهکارهای نرم‌افزاری هستیم.رضایت مشتری، استراتژی محوری شرکت مهندسی کوشا رایان و خلاقیت، پشتکار و محیط کار متمایز پشتوانه ما است.راهکارهای ما مجموعه‌ای است از سیستم‌های اطلاعاتی یکپارچه کاربردی که به همراه خدمات مشاوره، استقرار، آموزش و پشتیبانی ارائه می‌شوند.
کارشناسان ما به پشتوانه تخصص و تجربیات متمایز خود در زمینه ارائه راهکار و خدمات ویژه به سازمان‌های مختلف،‌ آماده پاسخگویی به نیازهای پیچیده بازار می‌باشند.

دپارتمان وب

پیشرفت فناوری کسب‌وکارها را دگرگون کرده و به سمت الکترونیکی رو به جلو می‌برد. تجارت الکترونیک و وجود وبسایت حرفه‌ای برای کسب‌وکارها اهمیت زیادی دارد. از طریق وبسایت، خدمات و محصولات به مشتریان ارائه می‌شود و باعث بالا رفتن پرستیژ کسب‌وکار و مدیریت آسان‌تر آن می‌شود. این موضوع منجر به ترقی و رشد کسب‌وکار در دنیای آنلاین و شناخته‌شدن در میان مخاطبان می‌گردد.

دپارتمان هوش مصنوعی

هوش مصنوعیمی تواند منجر به افزایش تعداد سر نخ های فروش (Lead Scoring) و توانایی اولویت بندی آنها شود. با این اولویت بندی و یا تحلیل اطلاعات وارده مشتری و بررسی اطلاعات شبکه های اجتماعی توسط هوش مصنوعی، فروشندگان میتوانند بر اساس نیاز مشتریان راهکارهایی را ارائه کنند که باعث افزایش رضایت مشتریان شود.

دپارتمان موبایل

طراحی اپلیکیشن های موبایل اهمیت بیشتری یافته است.
کسب‌وکارها برای ایجاد و حفظ موقعیت خود در فضای رقابتی باید تلاش کنند تا برای اجرای فعالیت‌های خود از تکنولوژی‌های روز دنیا بهره ببرند. یکی از ابزارهای مهم برای دستیابی به این امر، طراحی اپلیکیشن‌های موبایل برای ارائه خدمات و محصولات کسب‌وکار و تسهیل در فرآیند خرید و ارتباط با مشتریان می‌باشد.

15مشتری
14ایده جدید
13پروژه
2استارتاپ

مهارت های تیم ما چیست؟

93

طراحی سایت

87

برنامه نویسی موبایل

90

تولید محتوا

100

هوش مصنوعی

نظر مشتریان درباره ما چیست؟

"نوآوری و طراحی دیجیتال با کوشا رایان"